021-88811874-6 021-88827425 info@zamiran.com
نزدیک به چهار دهه فعالیت مهندسین مشاور در زمینه مهندسی ژئوتکنیک(مهندسی خاک و پی)، ژئوفیزیک، زمین شناسی، هیدرولوژی و محیط زیست در سطح کشور و مشارکت در مراحل مختلف مطالعات طرحهای عمرانی، صنعتی و مسکونی این مهندسین مشاور را ترغیب نمود که به لحاظ تخصصی نمودن هر چه بیشتر زمینه های کاری و بالابردن ظرفیت حرفه ای و دانش فنی ضمن بهره گیری از کادر مجرب از کارشناسان و متخصصین در رشته های مختلف علوم و فنون زمین و همچنین فراهم نمودن کلیه تسهیلات، تجهیزات و لوازم و دستگاههای بروز و مدرن، پیشگام در تأسیس شرکتهای همکار در ارائه خدمات ویژه فنی و مشارکت افزاینده در اجرای طرحهای مختلف در سطح کشور برآید.
شرکتهای همکار که در سالهای اخیر تأسیس و جهت انجام خدمات ویژه فعالیت می نمایند عبارتند از:

شرکت مهندسین مشاور ژئو ژرف آزما

با توجه به نیاز روز افزودن به استفاده از علوم ژئوفیزیک کاربردی در بسیاری از شاخه های علوم زمین بخصوص مطالعات ژئوتکنیک، زمین شناسی مهندسی، محیط زیست و مهندسی آبهای زیر زمینی و همچنین اکتشافات معدنی، شرکت مهندسین مشاور ژئوژرف آزما (سهامی خاص) با هدف ارائه خدمات فنی تخصصی در زمینه های مختلف مهندسی ژئوفیزیک در طرحهای عمرانی، زیربنایی، مسکونی، صنعتی و معدنی در قالب گروه همکار با شماره ۴۰۱۰۵۱ در سال ۱۳۸۹در تهران تأسیس و شروع به فعالیت نمود.
در حال حاضر این شرکت ضمن برخورداری از کادری فنی متشکل از کارشناسان و متخصصین ژئوفیزیک و زمین شناسی و با بهره گیری از وسایل و تجهیزات صحرایی و دفتری گسترده، اجرا روشهای مختلف اکتشافات ژئوفیزیکی را در انجام خدمات مطالعاتی طرحها ارائه می نماید.
 • مطالعات زلزله شناسی شامل تحلیل خطر زمین لرزه، تهیه طیف طرح ویژه ساختگاه و پایش مستمر و آنلاین لرزه ای سد ها و سازه های مهم.
 • مطالعات ژئوالکتریک با آرایه ­های مختلف از قبیل ونر، شلومبرژه، قطبی-قطبی و … و روش قطبش القایی(IP) به منظور شناسایی لایه های زیرسطحی، تعیین وضعیت لایه های زیرسطحی به خصوص در مناطق مستعد زمین­لغزش، شناسایی شکستگیها و گسلهای مدفون، پیجویی و اکتشافات مواد معدنی، اکتشاف سفره های آب زیر زمینی جهت احداث چاه آب برای زمین های کشاورزی،‌ کارخانه ها، کارگاه ها و شهرک های صنعتی، ارائه شکل هندسی آبخوان و تعیین حفرات زیرسطحی قابل ملاحظه با ابعاد قابل ملاحظه.
 • روش های لرزه نگاری شامل روش های شکست مرزی و انعکاسی، دان هول و کراس هول به منظور برآورد خصوصیات دینامیکی خاک، تعیین سرعت انتشار امواج فشاری و برشی و همچنین تفکیک لایه ها با توجه به توزیع سرعت امواج در خاک، تعیین خصوصیات زمین شناختی (تیپ خاک).
 • برداشت و تحلیل امواج سطحی جهت تعیین پروفیل سرعت موج برشی در مکانهایی که امکان حفاری نبوده و یا نیازمند سرعت موج برشی تا عمق بیش از ۵۰متر می ­باشد.
 • روش مغناطیس سنجی به منظور پی جویی و اکتشاف کانی­های فلزی(معادن آهن و …) و مطالعات باستان شناسی.
 • روش های الکترومغناطیسی از قبیل رادار نفوذی زمین(GPR) به منظور پی جویی تاسیسات زیرزمینی، مطالعه گستره آلودگی آبهای زیرزمینی و بررسی آلودگی های زیست محیطی ناشی از باطله های معدنی و تعیین ساختارهای مدفوندر محوطه های باستانی.
 • شناسایی چیدمان آرماتورهای داخل بتن، تعیین ضخامت پوشش و تعیین حفرات و شکستگیهای بتن با استفاده از آزمایش غیر مخرب GPR فرکانس بالا.
 • روش گرانی سنجی به منظور بررسی حفرات زیر زمینی، قنات ها و پی جویی معادن گیلسونیت.
 • آزمایش سونیک شمع به منظور بررسی وضعیت بتن و مقطع شمع های اجرا شده.
 • آزمایش تعیین میزان هدایت حرارتی خاک و سنگ.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی www.Geojarf.com و سایت الکترونیکی info@Geojarf.com مراجعه فرمایید.

شرکت مهندسی زمین ران روش

شرکت زمین ران روش (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۴ به منظور اجرای پروژه های عمرانی بصورت EPC بویژه طرحهای تخصصی ژئوتکنیک با شماره ۲۶۱۲۵۵ در تهران تأسیس و شروع به فعالیت نمود.

شرکت مهندسی مکانیک خاک ضمیران (سهامی خاص) به منظور ارائه مجموعه ای از خدمات فنی ژئوتکنیک (مکانیک خاک و مهندسی پی)، مهندسی مصالح سازه ای و مقاوم سازی براساس ضوابط فنی و اجرایی شهرداری و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با شماره ۳۵۳۷ در سال ۱۳۸۹ در تهران تأسیس و شروع به فعالیت نمود.
شرکت مکانیک خاک ضمیران با ارائه خدمات فنی و مهندسی متنوع با کادری مجرب همراه با مجموعه ای از تجهیزات فنی شما را در انجام طرحهای مسکونی و تجاری جهت اخذ تأییدیه از دفتر فنی شهرداری و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران یاری می نماید.
این شرکت ضمن برخورداری از کلیه تسهیلات و تجهیزات فنی عملیات صحرایی، آزمایشات محلی و همچنین خدمات فنی آزمایشات آزمایشگاهی و همکاری تنگاتنگ با مهندسین مشاور زمیران از زمان تأسیس تاکنون، طیف گستره ای از خدمات تخصصی را در پروژه های کلان شهر تهران اجرا نموده است.
پروژه های انجام شده عمدتاً شامل مطالعات مکانیک و خاک و پی ساختمانهای اداری ، تجاری و مسکونی در گستره مناطق مختلف شهرداری تهران بوده است.
زمینه های فعالیت شرکت مهندسی مکانیک خاک ضمیران در قالب گروه همکار با مشاور زمیران عبارتند از:
 • مشاوره و انجام مطالعات مقدماتی در امور ژئوتکنیک ساختگاه طرحهای مسکونی ، اداری و تجاری
 • انجام خدمات تفصیلی مهندسی مکانیک خاک و پی
 • انجام حفاریهای شناسایی و نمونه برداری مصالح خاک و سنگ
 • انجام مدلسازی کامپیوتری محیطهای خاکی و سنگی
 • مطالعه و اجرا مقاوم سازی ساختمانها و پلهای ارتباطی شهری
 • طراحی و نظارت عملیات کنترل و زهکشی آبهای زیر زمینی و…
 • کنترل کیفی و نظارت بر عملیات اجرایی خاک و بتن در طرحهای اجرایی
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی www.zamiran-soilmech.com و سایت الکترونیکی info@zamiran-soilmech.com مراجعه فرمایید.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com