021-88811874-6 info@zamiran.com
شرکت مهندسین مشاور زمیران (سهامی خاص) بعنوان یک نهاد تخصصی مستقل بمنظور ارائه خدمات گسترده فنی در امور مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی خاک و پی، مهندسی کاربردی علوم زمین و مهندسی محیط زیست و آبهای زیرزمینی با شماره ۳۳۳۴۱ در مرداد ماه ۱۳۵۷ در تهران تأسیس و شروع به فعالیت نمود.
مؤسسین شرکت قبلاً دارای سوابق کاری طولانی در بخشهای مختلف دولتی، خصوصی و شرکتهای مشاور بین المللی در ایران، انگلستان و امارات متحده عربی بوده و هر یک عضو انجمنها و نهادهای علمی و فنی بین المللی در امور ژئوتکنیک، مهندسی خاک و پی و زمین شناسی مهندسی از آمریکا و انگلستان میباشند.
شرکت در بیش از سه دهه فعالیت خود همیشه در ارتقاء و بهره گیری از تجهیزات فنی و دستگاهها و لوازم مدرن و بروز و همچنین بالا بردن دانش فنی و تخصصی کارشناسان و همکاران خود ساعی بوده و هم اکنون پس از گذشت این مدت ضمن برخورداری از کادری فنی و اداری مجرب با سوابق کاری طولانی متشکل از بیش از ۱۴۰ نفر کارشناس، کمک کارشناس، تکنسین و کارمند با مدارک تحصیلی دکترا، فوق لیسانس و لیسانس در بخشهای مختلف فنی، اداری، بازاریابی و مالی و با در اختیار داشتن طیف گسترده ای از ماشین آلات و تجهیزات صحرائی و لوازم آزمایشگاهی و دفتری خدمات مشاوره ای خود را ارائه می نماید.
 از سال ۱۳۵۷ تا حال مهندسین مشاور زمیران در بیش از ۸۰۰ طرح مختلف در سراسر کشور و چندین طرح اجرائی و مطالعاتی در کشورهای همجوار بمانند ترکمنستان و ارمنستان برای بخش های مختلف دولتی و خصوصی مشارکت داشته است.
شرکت زمیران از بدو تأسیس عضو جامعه مهندسان مشاور ایران و عضو انجمن بین المللی مکانیک خاک و پی (ICSMEF) بوده و همچنین دارای گواهینامه صلاحیت پایه یک و دو تخصص در امور مهندسی ژئوتکنیک و پایه سه تخصص در امور مهندسی محیط زیست از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است.
همچنین شرکت در راستای ارتقا سیستم مدیریت در امور مشاوره ای و آزمایشگاهی دارای گواهینامه های بین المللی فنی و مدیریتی در امور ژئوتکنیک و محیط زیست ISO 9001:2004 ،ISO 14001:2000 و ISO 9001:2008 بوده و در ضمن از مشاورین ثبت شده در طرح توسعه سازمان ملل (UNDP) جهت انجام خدمات طرحها (OPS) میباشد.
دفتر مرکزی و آزمایشگاه اصلی این مهندسین مشاور در تهران و دارای شعبات مختلف مستقر در اهواز، بندر امام و عسلویه است.
با توجه به تنوع پروژه ها که نیاز به خدمات مطالعات ژئوتکنیک و محیط زیست دارند و بروز عوامل متعدد و مشکلات فنی منحصر به هر پروژه چه در حین اجرای عملیات صحرایی و یا در بخش آزمایشگاهی و یا تجزیه و تحلیل اطلاعات و تنظیم گزارشات فنی، مهندسین مشاور زمیران با بهره گیری مناسب از پتانسیل های انسانی و ابزاری خویش همواره از نوآوری ها و خلاقیت فردی و جمعی پرسنل خویش استقبال و در راستای ارائه بهترین کیفیت ممکن در هر بخش بهره جسته و ضمن اعتقاد به مفهوم کلی خلاقیت بصورت عملی نیز از فاکتورهای موثر در افزایش ضریب تفکر خلاقانه استفاده می نماید.
در این میان در بخش مهندسی ژئوتکنیک عملیات صحرائی و آزمایشگاهی معمولا در راس هرم و در سایر بخشها نیز جزء اهم برنامه های مسئولین مربوط به آن بخش در دستور کار قرار گرفته است. روش کار در بررسی ابتکارات و خلاقیت های درونی شرکت معمولا شامل مراحل زیر میباشد:
 • لزوم استفاده از طرح ابتکاری
 • بهره وری و بازده طرح نو
 • اقتصادی بودن خدمات
 • خروجی مناسب مطابق استانداردها و معیارهای پذیرفته شده در هر بخش از مطالعات
ZamiranOrgChart

اعضای هیئت مدیره :

 • رئیس هیئت مدیره: آقای فریدون پرویزی- دکترا Ph.D زمین شناسی مهندسی امپریال کالج دانشگاه لندن ۱۹۷۷
 • مدیر عامل: آقای ادوارد باباخانیانس – فوق لیسانس مهندسی ژئوتکنیک دانشگاه نیوکاسل انگلستان ۱۹۷۷
 • نایب رئیس هیئت مدیره: آقای ویگن باباخانیانس – لیسانس مهندسی راه و ساختمان دانشگاه بلوفیلد ویرجینیا ۱۹۸۳
از اقدامات این مهندسین مشاور در راستای افزایش میزان رضایتمندی کارفرمایان و همچنین افزایش توانمندی های علمی و عملی در انجام پروژه ها  میتوان بموارد زیر اشاره نمود:
 • مجهز نمودن واحد خدمات صحرائی به دستگاههای پیشرفته و به روز جهت تعیین پارامترهای مورد نیاز
 • برگزاری دوره های آموزشی مستمر برای کارشناسان و تکنسین های اجرایی جهت افزایش بار علمی و آشنایی آنها با علوم نوین جهت بهره گیری در حین ارائه خدمات.
  از جمله مهمترین دوره های آموزشی برگزار شده آموزش سیستم GIS و آموزش کنترل پروژه توسط نرم افزار Primavera و همچنین آموزش استفاده ازنرم افزارRockWare در رابطه با تجزیه و تحلیل سه بعدی اطلاعات زیرسطحی میباشند.
 • استفاده از روشهای ژئوفیزیک در کنار مطالعات ژئوتکنیکی جهت افزایش میزان دقت مطالعات و کاهش هزینه ها
 • کاهش زمان پروژه براساس استفاده از دستگاه های جامع و پیشرفته

مهندسین مشاور زمیران با توجه به سوابق بیش از سه دهه فعالیت خود در سطح کشور ضمن بهره بردن از مجموعه کاملی از فایلهای  اطلاعات فنی  محلی  و  منطقه ای  از داده های متنوع مشتمل بر گزارشات فنی، نقشه ها، عکسهای هوائی و ماهواره ای و نشریات آماری در زمینه های مختلف، از امتیاز همکاری و مساعدت سازمانها و نهادهای تخصصی کشوری در مرحله مطالعات مقدماتی و مطالعات تفضیلی برخوردار میباشد شامل:

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com